Części Do Ciężarówek Warszawa

Części Do Ciężarówek Warszawa

Szczeliwa bawełniane typu MEDIOTEX lub GAMBIT 611 - impregnowane na gorąco grafitem lub talkiem, charakteryzujące się wysoką elastycznością Temperatura pracy do 120° C. Uszczelki produkujemy przy pomocy wycinarki CNC na podstawie własnej dokumentacji technicznej lub dostarczonej nam przez klienta. W razie potrzeby uszczelki pod głowice wykonane techniką standardową są z jednej strony wzmacniane miekką blachą identyczną z tą używaną w nowoczesnych uszczelkach. Powszechności zastosowania oraz uniwersalności jaką cechują się uszczelki gumowe stanowi jej elastyczność i łatwość dopasowania się do powierzchni właściwie każdego typu. Ze względu na stosunkowo nowoczesny materiał uszczelki w czasie dalszej eksploatacji śrub już się nie dokręca. Uszczelki filcowe znajdują zastosowanie w uszczelnieniach łożysk, zapobiegając wydostawaniu się smaru i wnikaniu do łożyska zanieczyszczeń.

Uszczelki wykonane z płyt grafitowych mogą być stosowane w zakresie temperatur od -200 °C do 650 °C, z tym że dla pary wodnej dopuszcza się stosowanie tylko do 550 °C a w przypadku mediów utleniających do 450 °C. Odporność chemiczną zachowują w zakresie od 0 do 14 pH. Grafit stosowany jest jako składnik płyt uszczelniających, a także służy do powlekania zewnętrznej powierzchni szeregu rodzajów uszczelnień, dla zapobiegnięcia przypiekaniu się ich do powierzchni uszczelnianych.

Uszczelki wycinane z płyt uszczelkarskich stosujemy przede wszystkim do uszczelnień połączeń kołnierzowych, pokryw, śrubunków, dwuzłączek, itp. W ofercie posiadamy najtańsze w Polsce uszczelki kołnierzowe DN wykrawane z płyt uszczelkarskich Polonit, Frenzelit, Temac, Gambit. Uszczelki oraz niestandardowe elementy wycinamy z płyt uszczelniających ,gumy, silikonu,poliuretanu, tektury ,filcu , tworzyw konstrukcyjnych itp.

Uszczelki gumowe są powszechnie stosowane do uszczelnienia elementów, przez które przepływa na przykład woda gorąca bądź zimna (również para wodna), olej, benzyna, nafta czy nawet różne rodzaje lżejszych czy mocniejszych kwasów. Przed położeniem uszczelki warto sprawdzić wystawanie tulei ponad krawędź kadłuba. Posiadają one odpowiednią konstrukcję, która właściwie się zaciska na konkretnym fragmencie, a to w dodatku spowoduje, że takie uszczelki okazują się być jeszcze bardziej trwałe. Dlatego możemy stworzyć doskonałe dostosowanie uszczelki do łączonych elementów. Dzięki takim parametrom uszczelki świetnie sprawdzą się nawet w bardzo wymagających warunkach. Uszczelki kołnierzowe wykonuje się w zależności od użytych materiałów jako niemetalowe i metalowe.

Przy okazji wymiany uszczelki można pomalować kolektory - dolotowy farbą aluminiową do felg, wylotowy srebrzanką wysokotemperaturową uważając, aby farba nie zanieczyściła sondy lambda. Azbestu, z którymi duży krąg użytkowników miał doświadczenia wskazujące, iż takie uszczelki dobrze sprawują się w praktyce pod warunkiem, że są wytwarzane przy odpowiednim poziomie kontroli jakości. Wieloletnie doświadczenie firmy TEDEL POL w branży sprawia, że znajdujące się w ofercie uszczelki do sprężarek, wózków widłowych i innych specjalistycznych maszyn i urządzeń cieszą się dużą renomą na rynku. Uszczelki wycinane są przy pomocy maszyny sterowanej numerycznie na podstawie plików wektorowych.

Uszczelki wycinane z płyt uszczelkarskich stosujemy przede wszystkim do uszczelnień połączeń kołnierzowych, pokryw, śrubunków, dwuzłączek, itp. W ofercie posiadamy najtańsze w Polsce uszczelki kołnierzowe DN wykrawane z płyt uszczelkarskich Polonit, Frenzelit, temac uszczelki, Gambit. Uszczelki oraz niestandardowe elementy wycinamy z płyt uszczelniających ,gumy, silikonu,poliuretanu, tektury ,filcu , tworzyw konstrukcyjnych itp.

Uszczelki produkujemy przy pomocy wycinarki CNC na podstawie własnej dokumentacji technicznej lub dostarczonej nam przez klienta. W razie potrzeby uszczelki pod głowice wykonane techniką standardową są z jednej strony wzmacniane miekką blachą identyczną z tą używaną w nowoczesnych uszczelkach. Powszechności zastosowania oraz uniwersalności jaką cechują się uszczelki gumowe stanowi jej elastyczność i łatwość dopasowania się do powierzchni właściwie każdego typu. Ze względu na stosunkowo nowoczesny materiał uszczelki w czasie dalszej eksploatacji śrub już się nie dokręca. Uszczelki filcowe znajdują zastosowanie w uszczelnieniach łożysk, zapobiegając wydostawaniu się smaru i wnikaniu do łożyska zanieczyszczeń.

Uszczelki pod głowice dorabiane są z najlepszych atestowanych materiałów bezazbestowych firm: Reinz, Goetze, Trade Mark, Klinger, Franzelit, Polonit Łódź, Temac, Tesnit różnych grubościach i parametrach techniczno-wytrzymałościowych. Uszczelki te wykonujemy z płyt uszczelarskich, czy też płyt z grafitu ekspandowanego zbrojonego blaszką ze stali nierdzewnej. Uszczelki produkowane przez firmę TEDEL POL prezentują wysoką jakość, są precyzyjnie wykonane i bardzo trwałe.